واتس اپ
ترخیص کالا
تماس با ما phone

درباره ما

شرکت حق العمل کاری رها

بازرگانی رها

شرکت حق العمل کاری رها با هدف ایجاد تحول در ارائه خدمات نوین بازرگانی با تکیه بر دانش و مهارت نیروی های مجرب خود در سال ۱۳۹۰ آغاز به کار کرد و امروزه با بیش از ۱۰ سال سابقه درخشان در زمینه واردات و صادرات کالا در کنار اخذ مجوز کارگزاری گمرک ج.ا.ا و کارت بازرگانی- تولیدی، تجاری و صادراتی، آماده خدمت رسانی به فعالین این حوزه می باشد.

زمینه های فعالیت های ما شامل

این مجموعه آمادگی دارد تا کلیه خدمات بازرگانی را با بالاترین کیفیت، در کمترین زمان و با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه دهد. خدماتی همچون: مجوز تخصیص ارز (نیمایی، حواله، برات) مجوز سازمان های زیرمجموعه گمرک و مربوط به ترخیص کالا ارائه خدمات و تشریفات گمرکی اخذ مجوزهای واردات و صادرات انجام نقل و انتقالات ارزی اخذ مجوز ثبت سفارش یا رویه های بانکی، غیر بانکی و در مقابل صادرات و بدون انتقال ارز اخذ گواهی استاندارد و بازرسی برای تمامی کالا ها اخذ مجوز و معافیت ها ترانزیت کالاهای وارده و صادره از گمرکات کشور بصورت جاده ای ، دریایی و هوایی بیمه کالا در مبدا برای کلیه کالاهای وارداتی و صادراتی پیگیری اسناد گمرکی در گمرکات ایران مشاوره گمرکی در زمینه حل اختلاف میان گمرک و صاحبان کالا شرکت در کمیسیون های حل اختلاف گمرکی برای دفاع از پرونده های اختلافی با گمرک ایران مشاوره گمرکی به بازرگانان و تولید کننده ها به منظور ارائه راهکارهایی در جهت کاهش هزینه های تمام شده کالا امکان ارایه ضمانت نامه گمرکی به جای پرداخت حقوق ورودی ارائه کلیه مدارک و رسیدهای پرداختی جهت اعمال در اسناد مالیاتی مشتریان و همچنین صدور فاکتور رسمی مورد تایید سازمان امور مالیاتی جهت ترخیص کالا به روز نگه داشتن اطلاعاتی مالک محموله از وضعیت و پیشرفت فرآیند ترخیص حق العمل کاری رها مورد اعتماد تجار، شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی در زمینه واردات و صادرات کالا

با ما بیشتر آشنا شوید

امانت‌دارى و حفظ اسرار تجارى موکلين، سلامت عملکرد، کنترل دقيق حسابها، تعهد کاری، کاهش زمان و هزینه ترخیص، دقت در محاسبات و تسريع در انجام امور محوله و استفاده از آخرين تصويب‌نامه‌ها و بخشنامه‌ها و شبکه گسترده ارتباطات رمز موفقيت ماست. حق العمل کاری رها بزرگترین دارایی خود را سرمایه انسانی می‌داند و سعی در رشد شخصی و تخصصی آنها دارد. تیم‌های کاری با احترام در کنار هم فعالیت می‌کنند و از نظر رعایت مسئولیت اجتماعی از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کنند.

رضایت شما را جلب می کنیم

حق العمل کاری رها پس از انجام پروژه های متعدد صادرات و واردات با کشور های متعدد تمام امکانات مورد نیاز برای برآورد نیاز های شما را دارد. ما با تجربه تخصصی ترخیص کالاهای فصل 72 و 73 کتاب مقررات واردات و صادرات شامل انواع فولاد و لوله های فولادی و همکاری با شرکت های بزرگ ایرانی و خارجی آماده ارائه خدمات می باشیم. ما میتوانیم هر کالایی که نیاز دارید در هر کشوری که باشد یافته، نماینده شرکت را برای بررسی به محل فروش بفرستیم، خریداری کرده، تشریفات گمرکی کالا را انجام بدهیم و بعد از ترخیص در محل کار شما تحویل دهیم.

دانلود کاتالوگ